Zaterdag 12 Juni: NK Eindhoven dag 3

Published in

Vandaag hebben de trainers laten zien hoe het niet moet, we hebben ons verslapen. Om 7 uur, (een half uur te laat) werden we gewekt door luid gebonk op de caravan. Het waren Annelinde en Marlies die zelf keurig op tijd waren opgestaan. Eenmaal aangekleed was het vrijwel direct tijd om naar het zwembad te gaan. Toen we om kwart voor 8 bij het zwembad aankwamen, kon de tweede dag van het NK echt beginnen. Vandaag stond er een uitputtende dag voor de zwemmers op het programma. Dennis zwom vandaag de 800 vrij en Annelinde de 50 rug en 200 vrij. 
 

Als eerste kwam de 50 rug. Annelinde wist een tijd neer te zetten van 31.40, wat een dikke PR van een halve seconde was. Een leuk detail is dat ze moest zwemmen tegen olympisch zwemster Ranomi Kromowidjojo. Na een korte pauze was het ook al weer tijd voor de 200 vrij. Ook hiermee wist Annelinde een top prestatie neer te zetten. 
 
Dennis mocht vandaag zijn afstand zwemmen. En dat was niet niks, 800 vrije slag! Een zware uitputtingsslag die alleen de best getrainde zwemmers aankunnen. Dennis wist de gehele afstand vol te houden en de tijd mocht er wezen. 
 
Na eerst weer terug te zijn gekeerd naar de camping om te eten, was het om 3 uur tijd weer naar het zwembad te gaan voor de finales. Annelinde wist met de 50 rug een reserve plaats te behalen en de kans was dus groot dat ze die middag in de finale mocht zwemmen. Dit was helaas niet het geval, maar we hebben wel kunnen genieten van veel zwemspektakel. Eenmaal weer bij de auto aangekomen viel ons op dat er een bonnetje ter waarde van 60 euro onder de ruitenwisser was geschoven. Een kleine grijze peugeot mag toch gewoon op een parkeerplaats voor bussen staan?
 
De avond van vandaag heeft vooral bestaan uit lekker uitrusten van de lange dag en het kijken van (ik durf het bijna niet te zeggen) voetbal! Ik heb hard gewerkt aan het filmpje van vandaag, die boven dit stukje te vinden is. 
 
Een vooruitzicht voor morgen. De dag van de grote schoonmaak, we vertrekken van de camping en alles moet dus worden opgeruimd. Annelinde gaat morgen de 100 vrije slag zwemmen en daarna volgt er een lange reis terug naar het Noorden. 
 
Tot zover, tot morgen!