Zaterdag 19 Juni: NJK Amsterdam dag 3
Vandaag begin ik het bericht met het volgende. We hebben een zoektocht gehouden naar internet en zijn bij de vertrouwde grote gele M uitgekomen. Daar zit ik op het moment, op de parkeerplaats de stukjes op de site te zetten. Ik wil daarbij melden dat de filmpjes volgen, de verbinden is zo laag dat het uploaden hiervan niet lukt, iets om nog naar uit te kijken dus!!! Maar wel de eerste verhalen hier op de site te lezen en nu natuurlijk onze belevenissen van vandaag!
De dag begon iets later dan gisteren, half 9 ging de wekker. Na het klaarmaken was het tijd om weer af te reizen naar Volendam, waar we even hebben gewinkeld, gegeten en een mooie foto hebben laten maken, zie resultaat!!! Om half 2 begon, met de radio vol aan (VOETBAL) de reis van een half uurtje naar Amsterdam. Hier mocht Amber vandaag de 200 vrij gaan zwemmen. Tijdens het inzwemmen waren de trainers ver te zoeken, die moesten in de kantine het voetballen volgen. Maar toen die overwinning eenmaal binnen was, was het tijd voor Amber een andere overwinning te behalen. Ze wist een schitterende race te zwemmen en als eerste van haar serie aan te tikken en een mooie tijd neer te zetten. Leuk detail, ze behaalde de 18de plaats van haar leeftijd van Nederland.
Na het zwemmen vervolgde weer een reis naar Uitdam, om ons om te kleden, de filmpjes van de camera op de laptop te zetten en even bij te komen. Al snel zaten we al weer in de auto, wederom naar Volendam. Hier hebben we wederom uitgebreid gegeten en genoten van het Oerhollandse!!! Daarna op internetjacht, wat mij weer bij de eerste zinnen van dit verhaaltje brengt.
Een vooruitzicht voor morgen, Amber en Fitria zwemmen de 100 vrij, een mooie afstand waar de dames erg veel zin in hebben! Ze zwemmen pas in de middag, weer tijd om uit te slapen dus en de caravan op te ruimen. Morgen is de laatste dag, en na de wedstrijd zal er weer een lange reis volgen naar het Noorden. Alwaar ik de filmpjes zal uploaden en natuurlijk het laatste nieuws zal brengen!
Tot zover voor vandaag, tot morgenavond!!!




.jpg)
.jpg)
